365 Projektas


Tai tarsi realybės šou kitu kampu


Kaip sugalvojau šį projektą?

Internete yra žmogus, kuris tikrąją ta žodžio prasme mėgaujasi gyvenimu. Jis neturi darbo, antros pusės, boso „sėdinčio“ ant galvos ir bet kokių didesnių įsipareigojimų. Tai visiška priešingybė eiliniam žmogui. Aurimas savo gyvenimą paskyrė kelionėms. Ne šiaip autobusu ar lėktuvu, o dviračiu, baidare ir panašiomis transporto priemonėmis. Visą tai jis fiksuoja su kamera ir dalinasi YouTube platformoje. Pastaruoju metu, tai daro kasdien. Reiškiasi kiekvieną dieną, kaskart išleisdamas naują vaizdo įrašą. Jau beveik du metus. Atrodo, kas čia tokio? Na, Aurimo atveju, jis turi visas 24h savo reikmėms atlikti. Bet kaip tai padaryti mums - paprastiems mirtingiesiems? Tie, kurie turi darbą, šeimą ir įsipareigojimų? Ar įmanoma metus laiko kasdien kurti vaizdo dienoraštį?


Ko aš sieksiu?

2021 metais, kasdien įkelti po vieną vaizdo klipą. Neilgą, apie 10-15 min. Tai yra labai didelis iššūkis, nes nesvarbu, kad lyja, nesvarbu, kad nėra nuotaikos, nesvarbu, kad nėra interneto ryšio šalia ar susirgau. Nauja diena - naujas video. Jokių savaitgalių ar atostogų. Susidursiu su 3 dideliais iššūkiais.


3 iššūkiai

1 - Visus metus, diena iš dienos, būsiu priklausomas nuo kameros, kompiuterio ir interneto.
2 - Kasdien turėsiu sugalvoti, ką papasakoti ir parodyti.
3 - Visą tai sumontuoti ir pateikti jums.


Kodėl?

Nežinau ar Aurimas mane įkvėpė, ar mano gyvenimas pasidarė per daug monotoniškas, o gal tiesiog noriu save išbandyti? Nuoširdžiai pasakysiu, neįsivaizduoju ar sugebėsiu metus laiko tai daryti, bet vis tiek įdomu, jei ne, tai kiek ilgai tuomet? O jeigu pavyks, tai po šio projekto bus labai daug kas pasikeitę: pasensiu metais, jūs pasensite irgi :D, mano vaikas jau vaikščios, galbūt Corona bus pasibaigusi, gal kariausime su kažkuo, gal ateiviai puls žemę, gal... na per metus daug kas įvyksta !


Kur?

Mano skaitmeninį viešą dienoraštį galėsite stebėti mano Youtube kanale.